Energia z paneli fotowoltaicznych dla firm.

Odnawialne źródła energii (OZE) są doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną w firmie lub nawet mogą stanowić źródło dochodu (odsprzedaż do Zakładu Energetycznego).

Produkując samodzielnie energię przedsiębiorstwa obniżają koszty działalności co przekłada się na niższą cenę produktu końcowego. Bardzo często takie firmy dysponują dużą powierzchnią dachową oraz wolnym gruntem pod ogniwa fotowoltaiczne.

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną w Twojej firmie – skontaktuj się – wypełnij formularz zgłoszeniowy

Załatwiamy wszystkie formalności: projekt, pozwolenia, finansowanie.

Oferujemy profesjonalny dobór instalacji, projekt oraz kosztorys instalacji, pomoc w finansowaniu, montaż, uruchomienie oraz wszystkie formalności związane z podłączeniem do sieci elektrycznej.

 

Działanie systemów fotowoltaicznych jest proste i bezpieczne. Promieniowanie słoneczne docierające do ziemi padając na fotoogniwa przekształcane jest w energię elektryczną, przekazywaną do sieci elektroenergetycznej w domu lub firmie.

 

Obsługa od początku do końca: Sprawdzimy możliwości instalacji w Twojej firmie, przygotujemy projekt i wycenę, zamontujemy i podłączymy do sieci firmowej oraz do sieci energetycznej – załatwiamy wszelkie formalności i zezwolenia!

 

Prąd ze słońca w Twojej firmie:

  • Produkcja energii na własne potrzeby
  • Sprzedaż nadwyżek prądu do sieci energetycznej!
  • Instalacja na dachu płaskim, skośnym lub na gruncie!
  • Możliwe finansowania: dofinansowanie, kredyt, leasing do 100% kosztów! – znajdziemy odpowiednie finansowanie.

 

Korzyści z zainstalowania systemów fotowoltaicznych w firmie:

 

Podwójny zysk – oszczędzasz: samemu produkując energię elektryczną, którą zużywasz, zarabiasz: na nadwyżkach wyprodukowanej energii oddawanej do sieci.

Rozwiązanie przyjazne dla środowiska – system fotowoltaiczny nie produkuje szkodliwych związków i nie emituje dwutlenku węgla.

Zabezpieczenie przed podwyżkami prądu – średnie ceny energii w Polsce rosną 5% w skali roku.

Długa żywotność – instalacja nie posiada elementów ruchomych ani skomplikowanych mechanizmów, jest bezpieczna, niezawodna i bezawaryjna.

Trwałość – system odporny jest na warunki atmosferyczne, dzięki użyciu wysokiej jakości hartowanego szła, szybko utwardzalnej folii ochronnej EVA oraz ramy usztywniającej konstrukcję.

Bezobsługowy system i prostota działania gwarantuje wysoki komfort użytkowania – wszystkie procesy obsługi oraz sterowania instalacją przebiegają w pełni automatycznie i nie wymagają żadnych dodatkowych czynności.

 

Chcesz oszczędzać i produkować prąd ze słońca?

zamów wycenę teraz >>

NASZE REALIZACJE PV – kliknij zdjęcie!

http://fotowoltaika.tanszy-prad.pl/przykladowe-instalacje-fotowoltaika/

Zamów wycenę PV:

kom: 575 988 012
tel: 12 3767801
fax: 12 3767800
e-mail: biuro@qubatel.pl

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s FOTOWOLTAIKI, lub otwórz biuro Doradców OZE

więcej >>